WOJSKA LĄDOWE
Batalion Dowodzenia
Batalion Logistyczny
10.Kompania Rozpoznawcza "Strzelców Konnych"
Batalion Dowodzenia
Batalion Logistyczny
1.Brabancki Batalion Czołgów
2.Flandryjski Batalion Czołgów
Batalion Zmechanizowany
Drezdeński Dywizjon Artylerii Samobieżnej
Dywizjon Artylerii Przeciwlotniczej
Batalion Logistyczny - Międzyrzecz
Dywizjon Dowodzenia
1.Dywizjon Artylerii Samobieżnej
2.Dywizjon Artylerii Samobieżnej
3.Dywizjon Artylerii Rakietowej
Batalion Logistyczny
Grupa Zabezpieczenia Medycznego
bateria dowodzenia
1.Leszczyński Dywizjon Przeciwlotniczy - Leszno
2.Dywizjon Przeciwlotniczy
3.Dywizjon Przeciwlotniczy - Leszno
4.Dywizjon Przeciwlotniczy
Batalion Logistyczny
Batalion Dowodzenia
Batalion Logistyczny
14.Batalion Ułanów Jazłowieckich (2.bpzmot) - Stargard Szczeciński
3.Batalion Zmechanizowany - Stargard Szczeciński
2.Stargardzki Batalion Saperów - Stargard Szczeciński
Dywizjon Artylerii Samobieżnej - Choszczno
Dywizjon Przeciwlotniczy
Batalion Dowodzenia
Batalion Logistyczny
1.Batalion Zmechanizowany
2.Batalion Zmechanizowany
Batalion Czołgów - Czarne
Dywizjon Artylerii Samobieżnej
Dywizjon Przeciwlotniczy
Batalion Dowodzenia
Batalion Logistyczny
2.Batalion Zmechanizowany 
Dywizjon Artylerii Samobieżnej
Dywizjon Przeciwlotniczy
Dywizjon Dowodzenia
1.Dywizjon Artylerii Samobieżnej
2.Dywizjon Artylerii Samobieżnej
3.Dywizjon Artylerii Rakietowej
4.Dywizjon Artylerii Rakietowej
Batalion Logistyczny
Grupa Zabezpieczenia Medycznego
bateria dowodzenia
1.Karkonoski Dywizjon Przeciwlotniczy
2.Dywizjon Przeciwlotniczy
3.Dywizjon Przeciwlotniczy
4.Dywizjon Przeciwlotniczy
Batalion Logistyczny
 
Batalion Dowodzenia
Batalion Logistyczny
1.Batalion Czołgów
1.Kołobrzeski Batalion Zmechanizowany - Chełm
Chełmski Dywizjon Artylerii Samobieżnej - Chełm
Dywizjon Przeciwlotniczy - Siedlce
Batalion Dowodzenia
Batalion Logistyczny
1.Batalion Czołgów
2.Batalion Czołgów
3.Batalion Zmechanizowany
Dywizjon Artylerii Samobieżnej
Dywizjon Przeciwlotniczy
Batalion Dowodzenia
Batalion Logistyczny
2. Batalion Zmechanizowany
1. Batalion Czołgów - Orzysz
15. Mazurski Batalion Saperów - Orzysz
Dywizjon Artylerii Samobieżnej
Dywizjon Przeciwlotniczy
Batalion Dowodzenia
Batalion Logistyczny
2.Batalion Zmechanizowany
16.Pomorski Batalion Zmechanizowany im. Hetmana Wielkiego Koronnego Stanisława Koniecpolskiego - Morąg
Batalion Czołgów - Morąg
Dywizjon Artylerii Samobieżnej
Dywizjon Przeciwlotniczy
Dywizjon Dowodzenia
1.Dywizjon Artylerii Samobieżnej
3.Dywizjon Artylerii Rakietowej
Batalion Logistyczny
Grupa Zabezpieczenia Medycznego
bateria dowodzenia
1.Dywizjon Przeciwlotniczy
2.Elbląski Dywizjon Przeciwlotniczy - Elbląg
3.Dywizjon Przeciwlotniczy
Batalion Logistyczny
 
1.Dywizjon Szwoleżerów marszałka Józefa Piłsudskiego (1.bkpow) - Leźnica Wielka
49.Baza Lotnicza - Pruszcz Gdański
56.Baza Lotnicza - Inowrocław
Centralna Grupa Taktycznych Zespołów Kontroli Obszaru Powietrznego - Inowrocław
Kompania Dowodzenia
Batalion Wsparcia Inżynieryjnego
1.Batalion Inżynieryjny
2.Batalion Inżynieryjny
3.Batalion Inżynieryjny
Batalion Techniczny
Batalion Logistyczny
Grupa Zabezpieczenia Medycznego
2.Mazowiecki Pułk Saperów - Kazuń/Nowy Dwór Mazowiecki
Kompania Dowodzenia
Batalion Wsparcia Inżynieryjnego
1.Batalion Inżynieryjny
Batalion Logistyczny
2.Hrubieszowski Pułk Rozpoznawczy im. mjr Henryka Dobrzańskiego "Hubala" - Hrubieszów 9.Warmiński Pułk Rozpoznawczy - Lidzbark Warmiński
18.Białostocki Pułk Rozpoznawczy - Białystok
4.Brodnicki Pułk Chemiczny im. Ignacego Mościckiego - Brodnica
5.Pułk Chemiczny im. gen. broni Leona Berbeckiego - Tarnowskie Góry
Centrum Reagowania Epidemiologicznego Sił Zbrojnych - Warszawa Centralna Grupa Działań Psychologicznych im. Króla Stefana Batorego - Bydgoszcz
1.Wojskowy Szpital Polowy - Bydgoszcz
12.Grupa Zabezpieczenia Medycznego - Szczecin 
15.Grupa Zabezpieczenia Medycznego - Giżycko
17.Grupa Zabezpieczenia Medycznego - Międzyrzecz
6.Grupa Zabezpieczenia Medycznego - Kraków
10.Grupa Zabezpieczenia Medycznego - Świętoszów
25.Grupa Zabezpieczenia Medycznego - Tomaszów Mazowiecki
 
Szefostwo Geografii Wojskowej - Warszawa (podległe bezpośrednio pod Szefa SG WP)
Wojskowe Centrum Geograficzne - Warszawa 22.Wojskowy Ośrodek Kartograficzny - Ostrów Mazowiecka
6.Samodzielny Oddział Geograficzny - Toruń 19.Samodzielny Oddział Geograficzny - Leszno
 
Dowództwo Wielonarodowej Brygady (LITPOLUKRBRIG) - Lublin 
Batalion Dowodzenia Wielonarodowej Brygady (LITPOLUKRBRIG) - Lublin  
 
Dowództwo Garnizonu Warszawa - Warszawa
1.Kompania Reprezentacyjna Wojska Polskiego - Warszawa
2.Kompania Reprezentacyjna Wojska Polskiego - Warszawa
3.Kompania Reprezentacyjna Wojska Polskiego - Warszawa
Orkiestra Reprezentacyjna Wojska Polskiego - Warszawa
Szwadron Kawalerii Wojska Polskiego - Warszawa
10.Warszawski Pułk Samochodowy im. mjr Stefana Bronisława Starzyńskiego - Warszawa
Batalion Zabezpieczenia
1.Batalion Ochrony
2.Batalion Ochrony
1.Średzki Batalion Dowodzenia
2.Wołowski Batalion Dowodzenia
3.Batalion Dowodzenia
Jaworski Batalion Logistyczny
1.Batalion Dowodzenia
1.Batalion Łączności
Oddział Zabezpieczenia - Warszawa
Oddział Zabezpieczenia Dowództwa Garnizonu Warszawa - Warszawa
Wojskowy Ośrodek Szkoleniowo-Kondycyjny - Mrągowo 24.Polowa Techniczna Baza Wojsk Łączności - Szumirad k. Opola
Orkiestra Reprezentacyjna Sił Powietrznych - Poznań Orkiestra Reprezentacyjna Wojsk Lądowych - Wrocław
Orkiestra Reprezentacyjna Marynarki Wojennej - Gdynia Orkiestra Wojskowa - Bydgoszcz
Orkiestra Wojskowa - Elbląg Orkiestra Wojskowa - Giżycko
Orkiestra Wojskowa - Dęblin Orkiestra Wojskowa - Bytom
Orkiestra Wojskowa - Warszawa Orkiestra Wojskowa - Świnoujście
Orkiestra Wojskowa - Lublin Orkiestra Wojskowa - Siedlce
Orkiestra Wojskowa - Kraków Orkiestra Wojskowa - Toruń
Orkiestra Wojskowa - Koszalin Orkiestra Wojskowa - Radom
Orkiestra Wojskowa - Rzeszów Orkiestra Wojskowa - Szczecin
Orkiestra Wojskowa - Żagań
Drukarnia Wydawnictw Specjalnych SG WP - Warszawa
 
Wielonarodowy Korpus Północ-Wschód - Szczecin
Brygada Wsparcia Dowodzenia Wielonarodowego Korpusu Północ-Wschód - Stargard Szczeciński 100.Batalion Łączności - Wałcz
104.Batalion Zabezpieczenia "Ziemi Wałeckiej" - Wałcz Narodowy Element Wsparcia Wielonarodowego Korpusu Północ-Wschód - Szczecin
Kompania Zabezpieczenia Wielonarodowego Korpusu Północ-Wschód - Szczecin  
 
Szkolnictwo
Wojskowa Akademia Techniczna im. Jarosława Dąbrowskiego - Warszawa (podlega bezpośrednio MON) Wyższa Szkoła Oficerska Wojsk Lądowych im. Tadeusza Kościuszki - Wrocław (podlega bezpośrednio MON)
Centrum Szkolenia Artylerii i Uzbrojenia im. gen. Józefa Bema - Toruń Centrum Szkolenia Wojsk Inżynieryjnych i Chemicznych im. gen. Jakuba Jasińskiego - Wrocław
Ośrodek Szkolenia Poligonowego Wojsk Lądowych im. płk Jana Szypowskiego "Leśnika" - Nowa Dęba
Ośrodek Szkolenia Poligonowego Wojsk Lądowych im. gen. dyw. Dezyderego Chłapowskiego - Wędrzyn
Ośrodek Szkolenia Piechoty Górskiej "Jodła" - Duszniki Zdrój 
Ośrodek Szkolenia Poligonowego Marynarki Wojennej - Strzepcz
  Centrum Szkolenia Łączności i Informatyki im. gen. bryg. Heliodora Cepy  - Zegrze
Centrum Przygotowań do Misji Zagranicznych im. gen. broni Władysława Sikorskiego - Kielce  Wojskowe Centrum Kształcenia Medycznego im. gen. bryg. dr med. Stefana Hubickiego - Łódź
 
Inspektorat Wojskowej Służby Zdrowia - Warszawa /podporządkowany bezpośrednio pod MON/
Centralny Szpital Kliniczny MON - Warszawa Wojskowy Instytut Medycyny Lotniczej - Warszawa
4.Wojskowy Szpital Kliniczny - Wrocław 1.Szpital Wojskowy - Lublin
5.Wojskowy Szpital Kliniczny - Kraków 7.Szpital Marynarki Wojennej - Gdańsk
10.Wojskowy Szpital Kliniczny - Bydgoszcz 105.Szpital Wojskowy - Żary
6.Szpital Wojskowy - Dęblin 107.Szpital Wojskowy - Wałcz
108.Szpital Wojskowy - Ełk 109.Szpital Wojskowy - Szczecin
116.Szpital Wojskowy - Opole 115.Szpital Wojskowy - Hel
Wojskowa Specjalistyczna Przychodnia Lekarska Samodzielny Publiczny ZOZ - Kołobrzeg  
20.Wojskowy Szpital Uzdrowiskowo-Rehabilitacyjny - Krynica Zdrój 21.Wojskowy Szpital Uzdrowiskowy - Busko Zdrój
22.Wojskowy Szpital Uzdrowiskowy - Ciechocienek 23.Wojskowy Szpital Uzdrowiskowo-Rehabilitacyjny - Lądek Zdrój
Centralna Wojskowa Komisja Lekarska - Warszawa
Rejonowa Wojskowa Komisja Lotniczo-Lekarska - Warszawa
Rejonowa Wojskowa Komisja Morsko-Lekarska - Gdańsk
Rejonowa Wojskowa Komisja Lekarska - Bydgoszcz
Rejonowa Wojskowa Komisja Lekarska - Ełk
Rejonowa Wojskowa Komisja Lekarska - Kraków
Rejonowa Wojskowa Komisja Lekarska - Lublin
Rejonowa Wojskowa Komisja Lekarska - Łódź
Rejonowa Wojskowa Komisja Lekarska - Szczecin
Rejonowa Wojskowa Komisja Lekarska - Warszawa
Rejonowa Wojskowa Komisja Lekarska - Wrocław
Rejonowa Wojskowa Komisja Lekarska - Żagań
 
INNE JEDNOSTKI PODLEGŁE BEZPOŚREDNIO MINISTROWI OBRONY NARODOWEJ
Wojskowe Centrum Metrologii - Warszawa
Centralny Wojskowy Ośrodek Metrologii - Warszawa Specjalistyczny Wojskowy Ośrodek Metrologii - Poznań
2.Wojskowy Ośrodek Metrologii - Bydgoszcz 1.Wojskowy Ośrodek Metrologii - Gdynia
4.Wojskowy Ośrodek Metrologii - Radom 3.Wojskowy Ośrodek Metrologii - Oleśnica

Copyright Jednostki-Wojskowe.pl 2008-2014
Download Joomla Templates

Strona używa cookies. Stosujemy je w celach zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z naszych serwisów. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. privacy policy.

Akceptuje cookies na tej stronie.

EU Cookie Directive Module Information