NASI PARTNERZY KTÓRYCH POLECAMY !!!
 
W dziale tym chcemy prezentować Państwu w skrócie firmy zajmujące się handlem lub produkcją sprzętu, wyposażenia i umundurowania, które ma zastosowanie militarne lub w innych służbach mundurowych oraz instytucjami zajmującymi się działalnością szkoleniową w zakresie bezpieczeństwa.
 
UBEZPIECZENIE L4
 
Stowarzyszenie Forum Grup Zawodowych jako jedyne na rynku oferuje program Ubezpieczenie L4 skierowany do wszystkich Funkcjonariuszy Służb Mundurowych/Żołnierzy w odpowiedzi na zmiany wprowadzone poprzez ustawę z dnia 24 stycznia 2014r. dotyczącą m.in. obniżenia wysokości świadczeń otrzymywanych przez Funkcjonariuszy Służb Mundurowych przebywających na zwolnieniu lekarskim do 80% uposażenia zasadniczego wraz z dodatkami.
Ubezpieczenie L4 umożliwia otrzymanie do 100% wysokości uposażenia przebywających na zwolnieniach lekarskich Funkcjonariuszy Służb Mundurowych/Żołnierzy.
 
Możliwość ubezpieczenia on-line od 01 października 2014r.
 
 
ZAKRES UBEZPIECZENIA L4-
czasowa utrata zdolności do wykonywania pracy od 7 do 90 dni w ciągu okresu ubezpieczenia
 
WARIANT PODSTAWOWY- 9,90 zł
Ø  choroby Funkcjonariusza Służb Mundurowych/Żołnierza, w tym niemożności wykonywania zajęć służbowych z przyczyn określonych w art. 6 ust. 2 ustawy z dnia 25 czerwca 1999 r. o świadczeniach pieniężnych z ubezpieczenia społecznego w razie choroby i macierzyństwa (Dz. U. z 2014 r. poz. 159)
 
WARIANT ROZSZERZONY- 20,00 zł
Ø  choroby Funkcjonariusza Służb Mundurowych/Żołnierza, w tym niemożności wykonywania zajęć służbowych z przyczyn określonych w art. 6 ust. 2 ustawy z dnia 25 czerwca 1999 r. o świadczeniach pieniężnych z ubezpieczenia społecznego w razie choroby i macierzyństwa (Dz. U. z 2014 r. poz. 159)
 
Ø  konieczności osobistego sprawowania opieki nad chorym dzieckiem własnym lub małżonka Funkcjonariusza Służb Mundurowych/Żołnierza, dzieckiem przysposobionym, dzieckiem obcym przyjętym na wychowanie i utrzymanie, do ukończenia przez nie 14 lat
 
Ø  konieczności osobistego sprawowania opieki nad chorym członkiem rodziny przez okres nie dłuższy niż 14 dni; za członków rodziny uważa się małżonka, rodziców, dziadków, teściów, wnuki, rodzeństwo oraz dzieci w wieku powyżej 14 lat, jeżeli pozostają we wspólnym gospodarstwie domowym z policjantem w okresie sprawowania nad nimi opieki
 
Ø  konieczności osobistego sprawowania opieki na dzieckiem własnym lub małżonka Funkcjonariusza Służb Mundurowych/Żołnierza, dzieckiem przysposobionym, dzieckiem obcym przyjętym na wychowanie i utrzymanie, do ukończenia przez nie 8 lat w przypadku:  nieprzewidzianego zamknięcia żłobka, przedszkola lub szkoły, do których dziecko uczęszcza, porodu lub choroby małżonka Funkcjonariusza Służb Mundurowych/Żołnierza stale opiekującego się dzieckiem, jeżeli poród lub choroba uniemożliwia temu małżonkowi sprawowanie opieki,  pobytu małżonka Funkcjonariusza Służb Mundurowych/Żołnierza stale opiekującego się dzieckiem w podmiocie leczniczym wykonującym działalność polegającą na udzielaniu stacjonarnych i całodobowych świadczeń zdrowotnych.
 
WARIANT ROZSZERZONY PLUS- 50,00 zł
Ø  choroby Funkcjonariusza Służb Mundurowych/ Żołnierza w tym niemożności wykonywania zajęć  służbowych z przyczyn określonych w art. 6 ust. 2 ustawy z dnia 25 czerwca 1999 r. o świadczeniach pieniężnych z ubezpieczenia społecznego w razie choroby i macierzyństwa  (Dz. U. z 2014 r. poz. 159)
 
Ø  ubezpieczenie NNW - ZAKRES ROZSZERZONY
 
 
Korzyści z Ubezpieczenia L4:
 
Ø  Do 100 % płatne zwolnienia lekarskie
Ø  Dodatkowo ubezpieczenie nieszczęśliwego wypadku
Ø  Najniższa składka ubezpieczeniowa 9,90 zł/mc
Ø  Możliwość ubezpieczenia on-line
Ø  Minimum formalności
Ø  Darmowe członkostwo w Stowarzyszeniu Forum Grup Zawodowych
Ø  Pomoc prawna przy wypłacie świadczeń
Ø  Pomoc przy likwidacji szkód i roszczeń
Ø  Bezpłatne porady prawne, konsultacje mailowe bądź telefoniczne
Ø  Wymiana informacji oraz dostęp do fachowej wiedzy doświadczonych
pracowników branży ubezpieczeniowej
Ø  Wzajemne wsparcie, pomoc oraz doradztwo Członków FGZ
Ø  Udział w szkoleniach, konferencjach, imprezach kulturalnych organizowanych przez FGZ
Ø  Możliwość skorzystania z produktów oferowanych przez podmioty współpracujące ze Stowarzyszeniem
 
Statystyki 30 października 2014- ponad 80 000 odsłon strony, kilka tysięcy Ubezpieczonych.
 
 
ALE PREZENT - REPLIKI BRONI
 
 
Firma AlePrezent jest liderem na rynku polskim jeśli chodzi o replik broni historycznej.. w stałej ofercie posiada ponad 1250 modeli.
 
W ofercie unikatowych replik broni palnej i wysokiej jakości replik broni białej na szczególną uwagę zasługują: historyczne repliki szabel polskich (szable husarskie, szabla wz 1921, szabla wz 1917, szabla wz 1934), dekoracyjne repliki coltów i rewolwerów, miniaturowe repliki dział i armat, średniowieczne repliki halabard, funkcjonalne repliki hełmów, skórzane repliki kapeluszy kowbojskich, dobrze odwzorowane repliki karabinów i pistoletów, bogato zdobione repliki katan (także tanto i wakizashi), dawne repliki kusz w różnej skali, ceremonialne repliki mieczy, historyczne repliki mieczy, rzymskie repliki mieczy, szkockie repliki mieczy, skandynawskie repliki mieczy (wikingowie), oryginalne repliki herbów i panopli, popularne repliki pasów kowbojskich, ciekawe repliki pistoletów kapiszonowych i skałkowych, rzadkie repliki rapierów, bezcenne repliki zbroi rycerskich, nietypowe repliki broni palnej, poszukiwane repliki z okresu 2 wojny światowej, długie repliki muszkietów i strzelb, bogato zdobione repliki winchesterów, mniejsze repliki sztyletów, okazałe repliki tarcz rycerskich, efektowne repliki zestawów pojedynkowych i wiele innych.  www.aleprezent.com.pl
 
SORTMUND - KRAKÓW
 
Jest to firma zajmująca się handlem wyposażenia, umundurowania dla służb mundurowych, posiada własny sklep internetowy pod adresem www.sortmund.pl
 

 
 

 

Please publish modules in offcanvas position.