Zapraszamy na konkurs na artykuł pod nazwą „Uzbrojenie Wojska Polskiego”, ponieważ w serwisie chcemy dodać dział „Uzbrojenie”, chcielibyśmy zachęcić czytelników naszego serwisu do aktywnego włączenia się w tworzenie treści serwisu. Zasady są proste, aby wziąć udział w konkursie należy przygotować merytoryczny artykuł na temat wybranego typu uzbrojenia (może to być czołg, samolot, broń strzelecka, pojazd itd.) używany w Wojsku Polskim po 1945 roku.
 
Oczywiście im bardziej merytoryczny i szczegółowy artykuł tym lepiej. Poniżej wymagania odnośnie artykułu:
 
- artykuł musi opisywać typ uzbrojenia użytkowany przez Wojsko Polskie po 1945 roku
- artykuł musi opisywać jak najbardziej dany typ uzbrojenia uwzględniając jego wersje
- jeśli autor korzysta ze źródeł czy to książkowych czy internetowych musi wskazać te źródła i zrobić przypisy, będziemy weryfikować czy artykuł nie jest plagiatem istniejącego artykułu w sieci !
- jeśli autor posiada zdjęcia danego typu uzbrojenia to są mile widziane
- autor powinien dołączyć oświadczenie że jest autorem przygotowanego artykułu i że wyraża zgodę na jego opublikowanie w serwisie www.jednostki-wojskowe.pl
 
Najlepsze artykuły zostaną nagrodzone nagrodami przygotowanymi przez serwis www.jednostki-wojskowe.pl, będą to m.in. koszulki naszego projektu, kubki, długopisy i inne, oraz opublikowane w serwisie z podpisem autora danego artykułu.
 
Tutaj będziemy na bieżąco podawać kto (tylko imię autora) i na temat jakiego uzbrojenia artykuł już nam podesłał. Pozwoli to innym zainteresowanym dokonać wyboru co moża opisać żeby nie dublować innych.
 
Artykuły prosimy nadsyłać na adres mailowy: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.